Корзина
70 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
Камора - магазин вкусных продуктов
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380937814185
+380686378492Viber
Марина
УкраинаДнепропетровская областьДнепр

Сейчас компания не может быстро обрабатывать поскольку находиться в отпуске! с 26 июля ваши заказы будут приниматься и обрабатываться согласно графику работы

Історія банки для консервів

Історія банки для консервів

історія створення і розвитку консервної банки: кому дістався титул "благодійник людства"
Кінець серпня вважається днем ​​народження консервної банки. Виявилося, що упаковка, повз яку ми проходимо кожен день в супермаркетах, має довгу та цікаву історію.
Вперше спробу надовго зберегти продукти зробили в Стародавньому Єгипті. Через три тисячоліття археологи витягли з гробниці фараона Тутанхамона прообраз консервів - глиняну чашу, в якій зберігалася смажена качка, забальзамоване в оливковій олії. Для того щоб в чашу не потрапив повітря, вона була запечатана смолистим речовиною.

 

Ладзаро Спаланцані, італійський вчений XVIII століття, в рамках своїх експериментів, пов'язаних з вивченням мікробів, пробував закривати в скляних колбах заздалегідь прокип'ячену бульйон. Результатом було те, що бульйон в закритому стані дійсно не псувався. Правда, варто було відкрити колбу, як пройдуть практично відразу ж ставав непридатним до вживання. Мабуть, саме завдяки дослідам Спалланцани французький кухар Ніколя Франсуа Аппер зміг отримати титул "Благодійник людства", а заодно зробити важливий винахід для людей.

Він проводив експерименти не з метою вивчення мікробів, а з більш приземленою - будучи відмінним кухарем, він шукав способи довго зберігати їжу. Замість скляних ємностей Аппер узяв бляшані банки - вони здавалися більш практичними.
А в 1809 році прийшла новина: правитель Франції Наполеон Бонапарт пообіцяв нагороду в 12 тисяч франків і гучний титул "Благодійник людства" тому, хто зможе знайти спосіб довго зберігати продукти, які будуть поставлятися у французьку армію. Такою людиною і став Ніколя Аппер.