Корзина
76 отзывов

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Камора - магазин вкусных продуктов ☎+380937814185☎+380686378492Viber
+380937814185
+380686378492

запретили продавать шоколадную пасту Nutella

запретили продавать шоколадную пасту Nutella


В Італії заборонили компанії "Ферреро" продавати відому шоколадну пасту Nutella через раніше виявлених в її складі канцерогенних речовин, що сприяють розвитку онкологічних захворювань.

Про це повідомляє The Independent. Нагадаємо, що звинувачення з боку Європейського органу з харчових стандартів в сторону виробника шоколадної пасти посипалися ще в травні минулого року.

Експерти заявляли про те, що присутні в складі продукту речовини навіть у малих кількостях можуть буть небезпечні для здоров'я дітей.

 

 Після цього кілька торгових мереж на території Італії оголосили виробнику бойкот. У відповідь компанія "Ферреро" запустила рекламну кампанію, метою якої було переконати покупців у надуманості звинувачень та безпеки продукту.

Каменем спотикання стало пальмова масло. Вещество використовується для додання пасті текстури, яка не може бути досягнута за рахунок використання інших масел.

Замінювані масла, отримані, наприклад, з соняшнику або ріпаку, також можуть бути використані, але це призведе до збільшення вартості виробництва продукту на цілих $ 22 млн.